W świetlicy szkolnej przez cały rok prowadzony był projekt „Zdrowo i sportowo”.
Uczniowie klasy 2B rozwiązywali quiz promujący zdrowe nawyki. Okazało się, że świetnie znają zasady zdrowego jedzenia i wprowadzają je w życie szkolne.
Uczniowie klasy 2A wykonywali również często ćwiczenia akrobatyczne, ruchowe według wskazówek w sali na macie. Dziewczynki i chłopcy wykonywali proste układy taneczne.
Dnia 17.06 klasy 2A i 2B wzięły udział w rywalizacji sportowej między innymi: bieg w sztafecie, bieg na czas.
Uczniowie naszej świetlicy są bardzo wysportowani i z chęcią biorą udział we wszystkich zajęciach sportowych prowadzonych przez wychowawców świetlicy.
Każde takie zajęcia dostarczają wiele pozytywnych emocji i odbywają się w duchu fair play.
Ewa Śmiechowska, Anita Rutkowska