Szkoła Podstawowa nr 11 im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Poznaniu

„Zdrowo i sportowo”

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Do końca roku :)

W świetlicy szkolnej przez cały rok prowadzony był projekt „Zdrowo i sportowo”.

Uczniowie klasy 2B rozwiązywali quiz promujący zdrowe nawyki. Okazało się, że świetnie znają zasady zdrowego jedzenia i wprowadzają je w życie szkolne. 

Uczniowie klasy 2A wykonywali również często ćwiczenia akrobatyczne, ruchowe według wskazówek w sali na macie. Dziewczynki i chłopcy wykonywali proste układy taneczne. 

Dnia 17.06 klasy 2A i 2B wzięły udział w rywalizacji sportowej między innymi: bieg w sztafecie, bieg na czas.

Uczniowie naszej świetlicy są bardzo wysportowani i z chęcią biorą udział we wszystkich zajęciach sportowych prowadzonych przez wychowawców świetlicy.

Każde takie zajęcia dostarczają wiele pozytywnych emocji i odbywają się w duchu fair play.

Ewa Śmiechowska, Anita Rutkowska

Fotorelacja w galerii

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11 w Poznaniu
os. Wichrowe Wzgórze 119
61-699 Poznań
tel.(fax): (61) 823-04-31

Skip to content