Być w Samorządzie Szkolnym to ważna sprawa, być w Samorządzie Szkolnym „Junior” klas 1-3 to już baaaardzo poważna sprawa. Dlatego też po długim i pracowitym roku przyszedł czas na podziękowania.
Opiekunki SUJ p. Ania i p. Dorota przekazały w ramach uznania i docenienia za cały rok pracy upominki wszystkim członkom Samorządu.
Dziękujemy za Wasz wkład, zaangażowanie, chęć działania na rzecz szkoły i naszego wspólnego dobrostanu.
Działanie zostało podjęte w ramach programu Erasmus+ Nasza Europa w Szkole Podstawowej nr 11 w Poznaniu.
Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub FRSE. Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności.