Śladami podróżnika i odkrywcy!
Uczniowie klas 4a, 6b i 6c odwiedzili Muzeum Arkadego Fiedlera w Puszczykowie. Była to wyjątkowa lekcja historii, geografii i poznawania różnych kultur. Egzotyczne eksponaty, opowieści o dalekich wyprawach oraz niezwykła atmosfera muzeum zachęciły do odkrywania świata z ciekawością i otwartością.
To był dzień pełen inspiracji, nowych odkryć i wspólnych przeżyć!