
Kółko krawieckie – podziękowania
Kółko krawieckie ogłasza, że w końcu nadeszły upragnione wakacje! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wytężoną roczną pracę! Przez miniony już rok szkolny dbając o nasz dobrostan

Samorząd Szkolny „Junior” – podziękowania
Być w Samorządzie Szkolnym to ważna sprawa, być w Samorządzie Szkolnym „Junior” klas 1-3 to już baaaardzo poważna sprawa. Dlatego też po długim i pracowitym

DOBROSTAN – ERASMUS+ w kl. 3 c
Ostatni dzień nauki w klasie 3c Dzień rozpoczęliśmy od chwili wyciszenia i wspólnej jogi- ćwiczeń relaksacyjnych i oddechowych. Była to doskonała okazja, aby spokojnie i

Kl. 5 a i b w Koninie
Klasa 5a i 5b wybrały się do Konina. Stara szkoła została przekształcona w miejsce, w którym stworzono przestrzeń na warsztaty. Jedno z nich to Mikroskala-

Kl. I i II b w Mniszkach
23 czerwca klasy pierwsze oraz klasa 2b wybrały się na wspólną wycieczkę do Mniszek- miejsca, gdzie historia i tradycja ożywają na nowo! Podczas wizyty uczniowie

Kl. 3 b i c w Traperskiej Osadzie
Dnia 24 czerwca klasy 3b i 3c wzięły udział w swojej ostatniej wspólnej wycieczce, która była pięknym zwieńczeniem i pożegnaniem pierwszego etapu edukacji. Nasza przygoda

EKOLOGIA – ERASMUS +
Choć lato już gości to my na chwilę przenosimy się do pięknej wiosny, podczas której uczniowie klasy 1a wybrali się wraz z rodzicami na poszukiwanie

Mali Świetlicowi Odkrywcy – Zabawy z różnych części świata
W miesiącu czerwcu, w ramach projektu Mali Świetlicowi Odkrywcy, dzieci miały okazję uczestniczyć w zabawach z różnych części świata. Pierwszaki oraz dzieci z klasy

Dzień Taty
Z okazji Dnia Taty wszystkie klasy przygotowały wyjątkowe upominki. Dzieci wykonały własnoręcznie breloczki oraz stworzyły rysunki z motywami dedykowanymi swoim Tatom. Każda praca była niepowtarzalna,

Zabawa z kredą na chodniku
Kreda, chodnik i odrobina wyobraźni – tyle wystarczy, aby stworzyć niezwykłe obrazy 3D! Podczas zabaw na świeżym powietrzu dzieci malowały kredą kolorowe balony unoszące się

Kl. 4a, 6b i 6c w Muzeum Arkadego Fiedlera w Puszczykowie
Śladami podróżnika i odkrywcy! Uczniowie klas 4a, 6b i 6c odwiedzili Muzeum Arkadego Fiedlera w Puszczykowie. Była to wyjątkowa lekcja historii, geografii i poznawania różnych

8 laureatów Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego LEON
Sesja wiosenna Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego LEON zakończona rozdaniem dyplomów. Tym razem mieliśmy 8 laureatów. Gratulacje dla wszystkich uczestników!! Zapraszamy w nowym roku szkolnym