Kółko krawieckie ogłasza, że w końcu nadeszły upragnione wakacje! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wytężoną roczną pracę! Przez miniony już rok szkolny dbając o nasz dobrostan i dobrą atmosferę dziewczynki z klas 2 i 3 uszyły mnóstwo dobrych wrażeń i pięknych wspomnień.
Działanie zostało podjęte w ramach programu Erasmus+ Nasza Europa w Szkole Podstawowej nr 11 w Poznaniu.
Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub FRSE. Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności.