Ostatni dzień nauki w klasie 3c
Dzień rozpoczęliśmy od chwili wyciszenia i wspólnej jogi- ćwiczeń relaksacyjnych i oddechowych. Była to doskonała okazja, aby spokojnie i z uśmiechem rozpocząć ten wyjątkowy dzień.
Następnie wspólnie wróciliśmy wspomnieniami do trzech lat edukacji wczesnoszkolnej. Wspominaliśmy wszystkie niezapomniane chwile, które przeżyliśmy razem.
Kolejnym punktem dnia było poszerzanie wiedzy o Unii Europejskiej.
Na zakończenie każdy uczeń otrzymał kopertę pełną ciepłych słów od koleżanek i kolegów z klasy – zdań o tym, za co jest lubiany, z czym będzie kojarzony i co inni najbardziej w nim cenią.
Działanie zostało podjęte w ramach programu Erasmus+ Nasza Europa w Szkole Podstawowej nr 11 w Poznaniu.
Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub FRSE. Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności.