23 czerwca klasy pierwsze oraz klasa 2b wybrały się na wspólną wycieczkę do Mniszek- miejsca, gdzie historia i tradycja ożywają na nowo!
Podczas wizyty uczniowie mieli okazję poznać dawne zawody i zobaczyć, jak wyglądała codzienna praca rzemieślników sprzed lat. To była ciekawa lekcja historii, pełna praktycznych doświadczeń i inspirujących opowieści.
Dużą atrakcją okazały się także warsztaty wyplatania z wikliny, podczas których każdy mógł spróbować swoich sił w tej tradycyjnej sztuce i stworzyć własne prace.
To był dzień pełen odkrywania, kreatywności i wspólnego spędzania czasu.
Działanie zostało podjęte w ramach programu Erasmus+ Nasza Europa w Szkole Podstawowej nr 11 w Poznaniu.
Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub FRSE. Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności.