Choć lato już gości to my na chwilę przenosimy się do pięknej wiosny, podczas której uczniowie klasy 1a wybrali się wraz z rodzicami na poszukiwanie oznak tej wyczekiwanej pory roku… Jaki efekt? Wspaniałe majowe zielniki bogate w różne gatunki roślin. Była to nie tylko świetna lekcja przyrody ale również postaw i zachowań proekologicznych. Szanujemy przyrodę, poznajemy ją i o nią dbamy!
Działanie zostało podjęte w ramach programu Erasmus+ Nasza Europa w Szkole Podstawowej nr 11 w Poznaniu.
Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub FRSE. Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności.