Z okazji Dnia Taty wszystkie klasy przygotowały wyjątkowe upominki. Dzieci wykonały własnoręcznie breloczki oraz stworzyły rysunki z motywami dedykowanymi swoim Tatom.
Każda praca była niepowtarzalna, pełna wdzięczności oraz dziecięcej kreatywności. Mamy nadzieję, że przygotowane prezenty sprawią Tatom wiele radości i będą piękną pamiątką tego wyjątkowego dnia.
Wszystkim Tatom życzymy dużo zdrowia, uśmiechu i wielu powodów do dumy!
Wychowawcy świetlicy