17 czerwca uczniowie klasy 1b uczestniczyli w warsztatach w filii Biblioteki Raczyńskich.
Podczas spotkania dzieci poznały bibliotekę oraz dowiedziały się, na czym polega praca bibliotekarza. Z zainteresowaniem wysłuchały ciekawego opowiadania, a następnie wykonały piękne i pomysłowe zakładki do książek.
To było bardzo wartościowe spotkanie, które zachęciło uczniów do częstszego sięgania po książki i korzystania z biblioteki. Dziękujemy za miłe przyjęcie i inspirujące zajęcia!